Szerző: Jankovics Anikó

A HITELES LÉLEKTÁRSI TANÍTÁSOK 4 PILLÉRE

A hiteles lélektársi tanítások 4 pillére 

Valamelyik nap, valamilyen spontán indíttatásból Zsolttal elkezdtünk lélektársi témával foglalkozó videókat nézegetni a neten, hogy egy kicsit tájékozódjunk , hol tart most a tudatosság vagy szemlélet ezen a téren, a mai magyar köztudatban.

És a legnagyobb akadálynak a témában még mindig azt látom, hogy a hiteles ALAPOK nincsenek meg, ezért aztán már eleve lehetetlen épkézláb, valóban működő „tanításokat” találni.

Aki járatos a hiteles lelki tudományban, az nem foglalkozik a párkapcsolatok dinamikájával, mert másra van elhivatottsága, aki pedig behatóbban foglalkozik a férfi-nő kapcsolatokkal, annak nincs teljes, hiteles lelki tudása.

Pedig ehhez az úthoz, mindkettő elengedhetetlen.

Az én tanításaim sikere, egyedisége és eredményessége pontosan abban van, hogy én mindkettőt adom.

Mert olyan szerencsés vagyok, hogy „elsőkézből” (egy tanítványi láncolaton keresztül) kapom a lelki tudományt immáron 35 éve, és Isten segedelmével elérhettem a férfi-nő egységet is, ezért pontról pontra ismerem annak dinamikáját.

Az alábbiakban összeszedtem tehát azt a 4 pontot, amire támaszkodva biztosan meg tudod különböztetni a hiteles tanításokat azoktól, amelyek különböző spekulációkra, égből kapott sugallatokra és szubjektív szentimentalizmusra épülnek, tehát nem működnek. 

1, Használd az intelligenciád

Gondold át intelligensen, mi az, amit hallottál vagy olvastál.

Használd az intelligenciádat a reális és az illuzórikus állítások megkülönböztetésére.

Hogy mi az, ami KIVITELEZHETŐ, ami egyezik a valósággal, ami összhangban áll saját tapasztalatoddal, és mi az, amiről érzed, hogy „valahogy nem stimmel”.

Ha valaki azt állítja, hogy egy meditációval, oldással megszabadulsz a szenvedéstől és a ragaszkodásaidtól, vagy „bevonzod” a lélektársadat, és onnantól boldog leszel… nézd meg mi a te SAJÁT tapasztalatod.

Ne csak vakon higgy az ilyen ígéreteknek, hanem nézd meg, hogy valóban így van-e? Működik-e? Elmúlt-e a szenvedésed? Boldogabb lettél-e tőle (és nem csak ideig-óráig)? Bekövetkeztek-e az ígért eredmények egy egy ilyen „foglalkozás” után ?

Mert az „Ikerláng szerelem” csábító ígérete sajnos tömegeket tart tévedésben és irreális illúzióban, több szempontból is.

Az én konzultációimnak az egyik azonnali hatása éppen az, hogy már az első 1,5-2 óra után felszabadultan távozol. Lelkesen és inspiráltan. Egy teljesen más nézőponttal. Majd innentől fokozatosan jobban és jobban leszel, mert folyamatosan tapasztalod a változást magadban és a kapcsolaton belül IS.

De saját intelligenciád megfelelő használatával – akár segítség nélkül is – sok felesleges szenvedéstől és zsákutcától kímélheted meg magad.

A lélektársi kapcsolódásokból a végén egy teremtő férfi-nő egység lehet,… de ez az egység soha nem egy habos-babos, rózsaszín flitterekből kirakott „love story”, hanem tudatos valóság, nagyon kemény önmunka, és meglehetősen sok szenvedés, ami abból adódik, hogy az önbecsapást és a hamis életberendezkedést fel kell érte adni.

És ez nem megy végbe néhány órás meditációs fogalalkozás, oldás, elmeprogram csere, és egyéb szellemi manipulációk vagy love-coach-ok által.

Csakis és kizárólag hiteles tudás, tudatos cselekvés, őszinte változás, változtatás, és bátor önfelvállalás árán valósul meg.

Szóval, ha lélektársi témával kapcsolatban valamit olvasol vagy hallasz, akkor elsődlegesen vizsgáld meg a saját tapasztalataid, használd a józan eszed és Isten adta intelligenciád.

2, Használd az Intuíciód

Hallgass a benned lévő Isteni útmutatásra, annál jobb és hitelesebb tanítód és vezetőd nincs !!

Még akkor is hallgass rá, amikor az anyagi elméd, a logikád, a hitrendszereid, a barátok és a család éppen az ellenkezőjét mondják.

Csak arra vigyázz, hogy ne téveszd össze az Isteni intuíciót az elméd öncélú késztetéseivel (akarás, ragaszkodás, birtoklás).

Rengetegen mondjátok azt a konzik alatt, hogy „éreztem én, csak nem mertem…”.

Mindannyian TUDJÁTOK a megoldást, mert ott van bennetek. Valahol érzitek az igaz utat, valami manócska mindig mondja merre van az előre, és azt is mondja, hogy merre nincs. Mert amikor olyan döntéseket hozol, ami nem a fejlődésedet szolgálja, akkor nagyon szarul tudod magad érezni, és a szenvedésed is nő.

Viszont a félelem még ennél a szenvedésnél is nagyobb tud lenni egy darabig.

De csak egy darabig.

A hiteltelen csiribiri „segítőkkel” az is egy nagy probléma, hogy amikor a szenvedésed nagyobb lesz már, mint a félelmed, és végre elszánod magad a segítség kérésre, és odaadod a bizalmad valakinek, akkor kapsz tőlük egy szíriuszi maszlagot, vagy pár csiribiri oldást, bevonzást, vagy „elengedés tanfolyamot”, amivel az ég világon semmire sem mész. SEMMIRE.

De amiatt, hogy a végső bizalmadat és segélykiáltásodat (és jó sok pénzedet) kiadván, mégsem fordulnak jobbra a dolgaid, még a maradék reményedet is elveszíted.

És ez tud lenni az utolsó lökés a betegségek felé. 

A hozzám forduló hölgyek 80%-ának van már valamilyen betegsége.

Hallgass a megérzéseidre!

Ne az elmédre, ne a barátokra, rokonokra, és főleg ne az ezo-spiri-csiribiri „önjelölt segítőkre” !

3, Nézd meg működik-e

Amikor valaki valamit állít, akkor meg kell győződnöd arról, hogy az működőképes-e.

És itt megint visszatérhetünk a véget nem érő szellemi technikákra, módszerekre, amik már a csapból is folynak, ha megnyitom, de még mindig úgy jönnek hozzám emberek százai konzultációra és a csoportjaimba, hogy azt mondják: „már mindent kipróbáltam, de mégis szenvedek….igazi segítség kellene”.

Tehát ezek a spiri-csiribiri módszerek, oldások, utaztatások, bevonzások, stb., és a különböző terápiák, teljesen alkalmatlanok a lélektársi kapcsolatok problémáinak megoldására.

Ez tény, nem vélemény.

Soha senkinek nem oldották még meg végérvényesen a problémáit, és soha senkit nem juttattak el egy férfi-nő egységig,

Ezt vagy elhiszed nekem, aki már több ezer olyan nővel beszélt, akinek sok sok tíz és százezer forintja bánta azt, hogy ezt saját bőrén is megtapasztalja. Vagy te is rááldozod az idődet és pénzedet, hogy megtapasztald.

De az eredmény ugyanez lesz.

Álljon itt példaként egy levél idézet, név nélkül, de beszédesen.

„..Volt segítőm,aki Látónak hívja magát…4 éve tisztít engem, mindenfélével… annyit mondott, hogy érzi körülöttem az energiát, a Nagy Ő energiáját, de nem akarja konkrétan rá mondani a Nagy Ő cimkét, mert nem tudja, de lehet, hogy az… Azt látja, hogy a jövőben nagyon boldog vagyok…Kezelt ez alatt az idő alatt Acces consciousnessel, 10 alkalommal, meg Theta Healinggel … meg van saját csatornája amin keresztül tisztít…de nem lettem jobban. Meg előtte, az ő ajánlására, … Anameztem 3 hónapig, napi 3 órat, de rosszul voltam tőle…aztán elmentem egy Yogihoz, aki Indiában élt régebben, hátha tud segíteni, akit szintén ő ajánlott, és aki mondta, hogy hagyjam abba, mert a kundalini energiám tombol…aztán azt abbahagytam…nem tett jót, túl sok volt egyszerre, és már nem bírtam az energiával mit kezdeni… na utána lavina szerűen kiborulás, őrület határa többször… Eközben tisztított ez a látó hölgy is Acces Bars-al, de semmitől nem lettem jobban…”

Ehhez többet nem is érdemes hozzáfűzni, de nagyon sokan érkeznek hozzám, hasonló lelkiállapotban, és az „ikerláng szerelem” sablonokkal elkábított tudattal. Amiből aztán nagyon nehéz visszatérni a realitás talajára, mielőtt egyáltalán elkezdhetné velem a munkát, a kézzel-is-fogható eredmények érdekében.

Tehát, ha valamit hallasz, olvasol, látsz, és mondjuk nem sikerül az intelligenciáddal eldöntened, hogy ez hasznos-e számodra vagy sem, ezért ki is kipróbálod, DE NEM MŰKÖDIK, akkor állj odébb!!!

Felesleges elmenni a 228-adik ilyen foglalkozásra is, ha az előző 227 nem működött. Ilyenkor vedd elő a józan paraszti eszed, az intuíciód, és kutass tovább…

Mert, ha valódi segítséget keresel, nem csak önbecsapás igazolást, akkor valódi segítséget is találsz majd.

Ami működik is.

Egyrészt nem kell a szenvedést mindenáron megszüntetni, leoldani, programokkal mesterségesen lecserélni, mert a szenvedés a változás motorja, a fájdalom egy felhívás a változtatásra, a félelem pedig egy iránytű, amerre éppen hogy menned kellene, és nem menekülnöd előle.

Másrészt, NEM KELL, hogy a folyamatot végigszenvedd !!

Abban a pillanatban, hogy a jó ösvényre kerülsz, boldogan és táncolva mész végig rajta. Ami nem azt jelenti, hogy SOHA nem szenvedsz, hanem azt, hogy más szemszögből nézed magát a szenvedést, az életed, a boldogságod, a céljaid, máshogy kezded el értékeli saját helyzeted, ami által más eredményre is jutsz.

Ha illúziót kergetsz, illúziót fogsz utolérni.

Ha valódi eredményt szeretnél elérni, valódi munkát kell beletenned, nem „hókuszpókuszt”. 

Onnan tudod, hogy egy folyamat működik és haladsz, hogy a szenvedésed enyhül, az elégedettséged, örömöd, bizonyosságod nő, és vele együtt tisztul a  szereteted. (Nem a ragaszkodásod, hanem a szereteted, ez 2 különböző dolog)

És még valami.

Ha valaki azt állítja, hogy segít neked, de nincs egyértelműen előremozdító változás az állapotodban és a kapcsolatotokban (egy helyben topogtok továbbra is), és ráadásul ilyen csiribiri szavakat is használ, hogy „ikerláng szerelem, másik feled, bevonzod, leoldod, stb.”, akkor teljesen biztos lehetsz abban, hogy nem azzal az emberrel van dolgod, aki neked valóban segíteni tud.

A hiteles TUDÁS birtokában lévő állapot nem más, mint egyértelműség, bizonyosság, kétség nélküliség, megvalósításon alapuló tudatosság, erő, tiszta látásmód, stabilitás… ebből következően pedig a siker, haladás, változás.

De sajnos manapság még mindig következmény nélkül maradnak azok az esetek, amikor az úgynevezett „spiritiszták” vagy „segítők” valami szuper eredmény kilátásba helyezésével, folyamatos ámítással/lebeszéléssel, félre-tanácsolással rosszabb állapodba taszítják az embereket, mint előtte voltak.

Ezt nem szabadna megengedni.

A félrekezelést, a orvoslásban „orvosi műhibának” tekintik, és vizsgálat tárgyát képezi…

De, ha ugyanezt egy „spiritiszta”, látó, coach vagy terapeuta teszi meg egy ember szellemével vagy tudatával, aminek beláthatatlan hatásai lehetnek, az semmilyen következménnyel nem jár.

Sajnos. 

4, Nézd meg ki az, aki már ÉLI is, és nem csak ÁLLÍTJA azt, amit mond.

Nagyon sokan még csak saját érzéseiket, elképzelésüket, leggyakrabban pedig más emberektől hallott sablonokat prédikálnak.

Ami mögött nincs valódi megvalósítás.

Magyarul az illető bort iszik és vizet prédikál.

Aki azt állítja, hogy segít neked eljutni a férfi-nő egységig, de ő maga még soha nem járta végig az odavezető utat, arra hogyan bízhatod rá magad?

Aki önmaga is képtelen arra a fokú őszinteségre, ami egy ilyen kapcsolatot (és életet) működtethet, az hogyan fogja neked megmutatni az igaz utat?

És, aki olyan alaptalan ígéretekkel szédít, amelyekből Ő MAGA SEM valósított meg semmit, annak miért hiszel?   

A ma gomba módjára szaporodó „lélektársi tudorok” 95%-a NEM ÉL FÉRFI-NŐ EGYSÉGBEN!!!

Sőt, ő maga is tele van problémákkal, és még odáig sem jut el, hogy ennek VALÓDI okát feltárja.

Akkor hogyan akar oda elvezetni téged?

Manapság vak vezet világtalant.

Sok „segítő” fordul aztán végül hozzám is, mert nem találja a megoldást. És, ha meg tudunk fordulni azon a bizonyos lovon, akkor utána már ők maguk is jobban tudnak segíteni másoknak.

(Bár sajnos ilyenkor éppen az szokott akadálya lenni a teljes szemléletváltásnak, hogy a „segítők” nagy része azonosul a spirituális egójával, ami még rosszabb, mint az anyagi egó, és sokkal nehezebb áttörni is rajta.)

Persze ennél a pontnál azért meg kell jegyezni azt is, hogy csak azt az embert lehet becsapni, aki maga is becsapva akar lenni.

Aki az igazságot és a valódi segítséget keresi, az meg is fogja találni, erről Isten gondoskodik. 🙂

Változz, változtass!

Kérj konzultációs időpontot

13 + 7 =

További elérhetőségeink

Messenger:
Jankovics Anikó
Forgó Zsolt

Email:
info[kukac]lelektarsdinamika.hu

Skype:
Lélektárs Dinamika

Facebook oldalak

IKERLÁNG ÉS LÉLEKTÁRS DINAMIKA

FÉRFI-NŐ DINAMIKA, sémák és valóság

FÉRFI-NŐ DINAMIKA, sikerek és tapasztalatok