Szerző: Jankovics Anikó
EGY KIS ÉBRESZTŐ
Egy kis ébresztő
Minden nő azt hiszi, hogy bízni egy férfiben egyenlő azzal, hogy „elhiszem, hogy nem csal meg”
De, ha elhiszed, hogy nem néz soha más nőre és soha nem fog más nőkkel kapcsolódni, akkor te nem BÍZOL benne, hanem marha nagy ILLÚZIÓBAN tartod magad !! 🙂
A férfi, életútja első 2 szakaszában PERSZE, HOGY FOG MÁS NŐKKEL KAPCSOLÓDNI!!! És ezt jó lenne már megérteni, és nem a hollywood-i filmeknek hinni lányok asszonyok, hanem az életnek !! 🙂
A férfi „birtokló és élvező” tulajdonságokkal születik meg a Jóisten teremtése szerint.
És ezen egy királylány elvárása sem fog tudni változtatni. És nem is kell, mert lehet, hogy a Jóisten tudja jobban 🙂
Annyit elérhettek, hogy egy férfi ígérget és fogadkozik fűt-fát, és még az is lehet, hogy akkor komolyan is gondolja, és az életútja első szakaszában még MEGFELELÉSBŐL talán be is tartja.
De pl. az életközepi válságának kezdetétől már pont nem érdekli, hogy megfelel-e ezeknek a női elvárásoknak, és ez a szakasza automatikusan magával hozza azt, hogy végigjárja a társkeresőket, és/vagy minden lehetőséget megragad a nőkkel való kapcsolódásra.
Mert elkezdi vívni a „szabadságharcát”.
Hogy lerázza magáról azokat a hülye sémákat, amelyeket addig pont csak megfelelésből követett.
Amiért persze el is vannak mondva mindenféle nőcsábász, nárcisztikus szemétládának, akitől óvakodni kell.
De ez teljesen természetes része a férfi útjának, és végül nem történik más, mint hogy a tündérmeséken és romantikus filmeken nevelkedett, óriás királylányok illúziói össze kell, hogy omoljanak …
A férfi útjának utolsó (3.) szakasza az, amikor a teremtés, alkotás, lelkes szolgálat már teljesen leköti, és az önmegvalósítása által eljut arra az érettségi fokra, hogy egyszerűen nem akarja ezt az élvező-birtokló mentalitást kiszolgálni többé.
AKKOR ÉS NEM ELŐBB !!!!!
Ez az igazság.
A baj nem a férfiakkal van, hanem azzal, hogy a lányokat olyan kislányos illúzióban nevelik fel, amely elhiteti velük, hogy egy férfi számára – onnantól, hogy első szempillantását rájuk vetette – már csak ők léteznek ezen a bolygón 🙂
Nem a gerder polkorrektséget és liberális nemi szabadságot kellene az iskolákba bevezetni tantárgyként, hanem először azt kellene megtanítani az embereknek, hogy mi az eredendő férfi és női természet, hogyan kell azt gyakorolni, és mivégre teremtett az Isten férfit és nőt.
Mindjárt rendezettebb és nyugodtabb lenne a világ is.
Változz, változtass!
Kérj konzultációs időpontot
További elérhetőségeink
Messenger:
Jankovics Anikó
Forgó Zsolt
Email:
info[kukac]lelektarsdinamika.hu
Skype:
Lélektárs Dinamika
Facebook oldalak