Szerző: Jankovics Anikó

NE HALOGASSATOK, NEM ÉRI MEG !!

Ne halogassatok, nem éri meg !!

Ha kigyulladna a házatok, akkor megvárnátok míg félig leég mielőtt elkezdenétek oltani ?

Gondolom nem.

Akkor a kapcsolatotok problémáit miért csak akkor akarjátok megoldani, amikor már félig leégett a ház ??? !!

Aki eljött hozzám, az minden információt és gyakorlati tanácsot megkapott tőlem ahhoz, hogy az élete mozdulni tudjon és kapcsolata haladjon (amerre haladnia kell), de az én helyzetemet is teljesen megnehezítitek azzal, hogy egy már romjaiban fekvő kapcsolatból kell újraépítkeznem veletek.

Arról nem is beszélve, hogy többször annyi ideig tart egy félig leégett házat rendbe hozni, mint amikor még kevesebb a kár…

Mert a „királylány attitűd” elképesztő károkat tud okozni egy kapcsolatban, és a férfi bizalmában.

És bizony még egy félig leégett házat is könnyebb újraépíteni, mint annak a férfinek a bizalmát, akit éveken át, szisztematikusan kasztráltatok… a félrevezető hitrendszerek és királylányos illúziók miatt.

A lélektársi kapcsolatok elején, amikor az álmok még beteljesülni látszanak, és a hitrendszerek szerinti elvárások többnyire teljesülnek, mindenki azt hiszi, hogy megérkezett végre a királyfi, és megtalálta azt a királylányt, akinek a lábára illik az üvegcipő.

És ez még akár igaz is lehet, HA végül a királyfiból tudatos FÉRFI, a királylányból tudatos NŐ válik, amihez csakis egy Isten által megteremtett folyamaton keresztül lehet eljutni, MÁSHOGY NEM. Aki nem ismeri és nem érti (érzi) ezt a folyamatot, az nem tud rajta végigmenni.

De a talákozás pillanatában és azt követő időszakban BIZTOS, hogy még az illúziók mozgatnak benneteket, és GARANTÁLTAN EL FOGTOK ÉRKEZNI egy válság időszakhoz.

És BIZTOS, hogy nem fogjátok tudni a megoldást.

BIZTOS.

Mert fordítva vagytok bekötve, nevelve és eleve fordítva ültök a lovon.

MINDENKI

Amikor a válság első jelei észlelhetők, MINDENKI azt hiszi, hogy majd idővel megoldódik, majd ők tudják, és ez csak egy átmeneti nehézség.

De nem az.

Hanem egy folyamat kezdete, ami, ha nincs időben a helyes mederbe terelve, akkor tovább romlik, amíg el nem jut a „fenntarthatatlan stádiumba”.

Amit szakítással és sok-sok szenvedéssel próbáltok kezelni. Majd amikor már jönnek a betegségek, az idegi, szellemi, érzelmi, mentális és lelki problémák, csak akkor tudtok kiállni Isten elé és elismerni, hogy „nem megy egyedül”.

A lelki tanítómesterem azt mondta, hogy 3 dolgot nem szabad halogatni, mert csak rosszabb lesz: Betegséget, Adósságot és a Tüzet.

Én hozzátenném a negyediket: az autentikus férfi-nő kapcsolatok folyamatának HITELES megértését és gyakorlását.

Kérjetek IDŐBEN HITELES segítséget !!

Az ilyen bejegyzéseim után, „királylány körökben” az járja, hogy ilyenkor önreklámot csinálok… 🙂

De nem. Nincs szükségem reklámra.

Boldog nőként és emberként élek a társam oldalán, 57 évesen is teljes testi-lelki egészségnek örvendek, és Isten mindig gondoskodik arról, hogy mindenem meglegyen, amire szükségem van/volt.

3 hétre előre be van a naptáram táblázva konzultációkkal és naponta annyi üzenetet, levelet kapok, hogy alig van időm válaszolni… NEKEM nem kell még több… Minek ?

Nem tudok 2 autóban ülni, nem lakhatok 2 házban, és nincs 2 gyomrom sem, hogy még többet és többet akarjak. 🙂

Mindezt csak a TI érdeketekben írom le újra és újra, mert időt, pénzt, sok-sok szenvedést… ÉLETET … spórolnátok meg MAGATOKNAK azzal, ha hallgatnátok a tanácsomra, és nem csak akkor jönnétek el hozzám, amikor már félig kinyírtátok a kapcsolatot és magatokat…

Változz, változtass!

Kérj konzultációs időpontot

3 + 11 =

További elérhetőségeink

Messenger:
Jankovics Anikó
Forgó Zsolt

Email:
info[kukac]lelektarsdinamika.hu

Skype:
Lélektárs Dinamika

Facebook oldalak

IKERLÁNG ÉS LÉLEKTÁRS DINAMIKA

FÉRFI-NŐ DINAMIKA, sémák és valóság

FÉRFI-NŐ DINAMIKA, sikerek és tapasztalatok