Szerző: Jankovics Anikó
NEM FAGGATNI KELL A FÉRFIT, HANEM LÁTNI ÉS ÉRTENI
Nem faggatni kell a férfit, hanem látni és érteni
Egy nőnek NEM faggatni kell a férfit, hanem megtanulni LÁTNI és ÉRTENI !!!!!!
MŰKÖDNI VELE.
Manapság teljesen el van csúszva a férfiak társadalombeli szerepe, ugyanúgy, ahogy a nők és a gyerekek családbeli szerepe is.
Ami azt vonja maga után, hogy a férfiakat SENKI nem érti. Nem csak a saját partnerük, de az egész világ sem. SENKI nem érti a férfiak útját, válságát, és eredeti helyét a teremtésben. Sem a szülők, sem a család, sem a barátok/kollégák.
Egy női TÁRSNAK pontosan ez lenne az egyik legfontosabb szerepe és tulajdonsága, hogy lássa és értse a férfit, a maga igazságában. Mert ez tudná megadni a férfinek azt a stabil támaszt és bizonyosságot, ami a TEREMTŐ működéshez kellene.
És ugyanez kellene ahhoz is, hogy a férfi nőbe vetett BIZALMA kialakuljon és megszilárduljon.
De mivel manapság a nyugati világban a férfiakból „megfelelő gépek” és „pénz automaták” válnak, nem lehetnek azok AKIK LENNI TUDNÁNAK, és lenni szeretnének. A békesség kedvéért kénytelenek kielégíteni az elférfiasodott nők elvárásait, és – saját sérült hitrendszereik miatt – maradék férfiasságuk elfolyik a szerelem és a szex kergetése közben.
Az egóvezérelt, anyagi kapcsolatokban esély sincs arra, hogy ez a séma megváltozzon, de a lélektársi kapcsolatok kaput tudnak nyitni egy „másfajta” szemléletnek. Amikoris a nő elkezd valami MÁST látni a férfiben, és a férfi is valami mást tapasztal a kapcsolódás által, mint az addig megszokott volt. Kezdik „otthon érezni magukat” a másikkal, mert megjelenik egy olyan tényező, ami az addigi anyagi kapcsolatokból kimaradt, és az illúziók felhőjén kezd átderengeni LELKI MINŐSÉGÜK.
Hiteles lelki tudás nélkül azonban sajnos tovább akarják működtetni a sérült, anyagi mintákat, ami lassan, de biztosan végül megrekeszti a kapcsolatot, mert nem tudnak úgy működni, hogy be ne nézzenek egymás álarcai mögé.
Ha a nők értenék és látnák a férfiakat, robbanásszerűen megnőne a működő férfi-nő egységek száma.
Tudom, most azt kérdezed, hogy „és a férfiaknak nem kellene látniuk a nőket”?
DE, igen. És teljes bizonyossággal állítom és bármikor, bárkinek bizonyítani tudom, hogy LÁTJÁK IS, csak ahogy fent írtam, ezt senki nem érti.
Konzultációim alatt az egyik legnagyobb sokk akkor éri a nőket, amikor ezt megláttatom velük, amikor szembesítem őket azzal, hogy a férfi VÉGIG MONDTA, MUTATTA az utat, csak a nő NEM ÉRTETTE.
Módszeremnek egyik alapköve az, hogy elmagyarázom a férfi gondolkodását, szemszögét, látásmódját, válságát, igényeit, félelmeit a nőknek, valamint értelmezem számukra a férfi szavait és cselekedeteit. Igen, manapság sajnos már kell egy férfi-nő szótár, (amelynek elkészítésén már dolgozom).
Miután egy nő „megfordult a lovon”, és képes a helyes nézőpontból rálátni a történésekre, sokszor éppen ellenkező következtetésre jut, mint addig. MEGKÖNNYEBBÜL és MEGERŐSÖDIK.
A „nem kellek neki”, „csak arra kellek neki”, „hazudott”, „kihasznált”, „elmenekült”, „megbántott”, „szórakozott velem”, – és sorolhatnám napestig – mind egyfajta királylányos illúziónak a terméke, amely útját állja annak, hogy magunkat és a férfit megértsük, ÚGY, AHOGY VAGYUNK.
Egy férfi zsigerileg mindig a helyes irányban áll (ha tudatosan még nem is), de ösztönösen igen. Ezért abban a pillanatban, hogy a női társ megfordul a lovon, képes lesz megérteni azt, hogy – tulajdonképpen – jó úton vannak és szépen haladnak is.
🙂 🙂 🙂
Változz, változtass!
Kérj konzultációs időpontot
További elérhetőségeink
Messenger:
Jankovics Anikó
Forgó Zsolt
Email:
info[kukac]lelektarsdinamika.hu
Skype:
Lélektárs Dinamika
Facebook oldalak