Szerző: Jankovics Anikó

SIKER ÉS ERŐ AZ INTUÍCIÓD ÁLTAL

Siker és erő az intuíciód által

Én a különböző csiri-biri (meg)oldásokat és bevonzásokat ajánlgató módszerek helyett azt tanítom meg, hogyan legyél képes a SAJÁT megérzésed alapján élni !! 

Hidd el, hogy pusztán az intuíciód útmutatásával minden kérdésedre választ kaphatsz, és bármit „megteremthetsz” az életedben, amire vágysz… (csak persze nem biztos, hogy minden, amire egóból vágysz be kell, hogy teljesüljön, de ez egy másik témakör)

Isten nem egy elérhetetlen, felhőn ücsörgő, unatkozó öregember, aki villámokat szór rád, ha nem jól viselkedsz. Ő a legjobb barátod, mindig veled van, szó szerint benne ül a szívedben, mint Legfelsőbb Lélek, (Szentlélek) és mindent tud, lát és érez, amit te… 
A Védák ezt úgy írják le, hogy az Egyéni Lélek (Te magad) és a Legfelsőbb Lélek (Isten) olyanok, mint az élet ágán ücsörgő, két madár. Ott ül melletted, bármikor odafordulhatsz Hozzá, beszélhetsz Vele…. Bármikor, bármiről.

Sok ember azért szaladgál önjelölt (látni nem képes) látókhoz, jósokhoz és mindenféle, segíteni képtelen „segítőkhöz”,  mert nem bízik eléggé önmagában, a saját szívében, a szíve igazságában. 
Ezért kívül keresi azokat a válaszokat, amelyek benne vannak, amelyeket ő tud a legjobban.

Rengetegen jönnek el úgy hozzám, hogy már hosszú évek óta járkálnak valakihez, abban a reményben, hogy ott megoldást találnak a boldogtalanságukra, társtalanságukra, depresszióra, stb., vagy legalább válaszokat a kérdéseikre, de végül nem találnak mást, csak még több felmerülő kérdést.

De meg kell érteni, hogy minden olyan érzet, megérzés, útmutatás, amire szükséged van, MÁR benne van a szívedben. És még ingyenes is 🙂 Csak őszinteség kell hozzá, hogy meghalljuk. De sajnos az esetek többségében, pont ez a fajta őszinteség az, ami hiányzik az emberekből, mert félnek.

Féltek az igazságtól.

Én nem módszert adok, receptet, technikát, hanem megtanítom neked, hogy hogyan halld meg és alkalmazd sikerrel a SAJÁT igazságodat. Ezért van az is, hogy – bár az elején még szükséges a folyamatos segítség – én nem „kötlek” évestelen évekig szükséges konzultációk sorozatához.

Mert miután megtanultál igazul élni, automatikusan halad az életed, majd eljutva az egységig, te magad is tanítani tudsz másokat. Ehhez persze kell a te őszinteséged is.

Manapság sajnos még vak vezet világtalant, és olyanokhoz szaladgáltok tanácsért, akik maguk sem járták végg az utat, és nem élnek igazul.

A konzultációimnak ez az egyik legütősebb alappillére, hogy a szíveddel beszélgetek, nem az agyaddal 🙂 és egy idő után te is átállsz erre a működésre, 🙂 elkezded látni, hogy mekkora különbség van a kettő között. Főleg azok után, hogy manapság emberek tömegei élik aggyal az életüket. Elméből, egóból beszélnek, cselekszenek és ítélkeznek, nem pedig hiteles tudás vagy őszinteség által.

Ez az oka annak is, hogy a konzultációim után megkönnyebbülsz, felszabadulsz az agyalás terhe alól, mert megérted/megérzed, hogy mennyivel könnyebb, ha nem neked kell mindent kitalálni.

Mennyivel könnyebb követni Isten útmutatását, mint agyalni, kételkedni, félni, próbálni megfelelni, bizonytalankodni…. Az igaz szívet követni hatalmas megkönnyebbülés, higgyétek el.

Én mindig igyekszem rábízni magam erre a vezetésre, és a legjobb életem van, amit valaha kívánhattam, minden téren 🙂

Amit az anyagi elméd mond azt szó szerint tudom, még mielőtt leülsz velem szemben beszélgetni, de dolgozni csak azzal tudunk, ami a szíved igazsága. Miért? Egyrészt azért, mert az az IGAZ, tehát azzal tudsz Istenhez (a teremtéshez) kapcsolódni, másrészt azért, mert a társad is csak ott tud kapcsolódni hozzád.

Felmerülhet az a kérdés, hogy „nekünk úgy kell megtanulni őszintének lenni és igaznak”?

Sajnos igen. Tudom, hogy mindenki azt hiszi, hogy ő őszinte, de nem. Abban az értelemben, ahogy a lelki tudatosság megköveteli, nem vagyunk őszinték, mert egy játszma-orientált közegben növünk fel, és illúzió vezérelte sémákat követünk, amiket úgy húznak ránk.

Már gyerekkorunktól versenyeztetnek bennünket és arra  nevelnek, hogy ne légy „gyenge”, ne tévedj, ne hibázz, ne légy önmagad, mert akkor kihasználnak… és millió más dolgot is felsorolhatnék itt.

Sokan hiszik, hogy őszintének lenni azt jelenti, hogy kimondom, amit gondolok. De nem, az még csak „egyenesség”. A valódi őszinteség ott kezdődik, hogy nem hazudok SAJÁT MAGAMNAK. (mint pl. az oly gyakori „szeretem, de elengedem” önbecsapásban).

Mert akkor más sem tud hazudni nekem, és nem tud játszmázni velem, ahogy én sem vele.

Őszinte emberek nem játszmáznak.

Az elme játszmáin keresztül csak ideig óráig tud egy férfi és egy nő kapcsolódni, mert valamelyik előbb utóbb besokall, és elkezdődik az eltávolodás.

De mi egységet szeretnénk, amihez közeledés kell, összeszokás, összeszervesülés, bizalom, együttes-működés… őszinteség.

Ha megtanuljuk meghallani mit mond az intuíciónk (az igaz szívünk), akkor minden sokkal egyszerűbb és egyértelműbb lesz. Megnyugszunk, belső bizonyosságunk megszilárdul, önbizalmunk megerősödik (nem az egónk), és kiegyensúlyozottabbá válunk.

Sokszor mondjátok a konzultációk után vagy közben, hogy „tudtam én, éreztem én, csak nem mertem… és amúgy is mindenki mást mondott…” De főleg egy lelki kapcsolatban nem az számít, hogy ki mit mond, hanem, hogy mi a TE szíved igazsága…

Ha azt követed haladsz előre, ez biztos.

És, ha a társadnak is az az igazsága ami neked, akkor végül elértek a férfi-nő egységig.

Ha neki más igazsága van, nem te, akkor pedig ez ki fog derülni az őszinte folyamat által. De legalább nem lesz megrekedés, és helyébe tud lépni az, akivel már egy igazságod lesz.

Az intuíció olyan, mint egy erős horgony az élet viharos vizén.

Amíg kívül keressük azt, ami stabilizál, addig minden hullám lök egyet rajtunk, addig sodor az ár, és lehúz az örvény.
De, ha le tudunk horgonyozni az intuíciónk által, akkor – bár ringatózunk még a vízen – már el nem sodródunk.. 

🙂

UI: Ez egy nagyon fontos írás. Aki érteni, értelmezni és alkalmazni tudja, annak az élete sikeres lesz. A valódi titkok nyilvánosabbak, mint gondolnánk…

Változz, változtass!

Kérj konzultációs időpontot

9 + 10 =

További elérhetőségeink

Messenger:
Jankovics Anikó
Forgó Zsolt

Email:
info[kukac]lelektarsdinamika.hu

Skype:
Lélektárs Dinamika

Facebook oldalak

IKERLÁNG ÉS LÉLEKTÁRS DINAMIKA

FÉRFI-NŐ DINAMIKA, sémák és valóság

FÉRFI-NŐ DINAMIKA, sikerek és tapasztalatok