Szerző: Jankovics Anikó

TÜNDÉRMESÉK HELYETT, TÉNYEK

Tündérmesék helyett, tények

Érdekes, hogy annyian elhiszitek a lélektársi kapcsolatokhoz fűzött, csiribiri ezo-spiri zagyvaságokat, aminek se füle, se farka. Az X-edik dimenzióban zajló, láthatatlan, spekulatív dolgokról szóló magyarázatokat. Állításotok szerint telepatikusan kommunikáltok és asztro-szexeltek. Jósokkal és látókkal konzultáltok, és feltétel nélküli tényként kezelitek, amit tőlük hallotok. Kötnek, oldanak, utaznak, turkálnak, módosítgatnak a tudat alatti szférátokban, amit gondolkodás nélkül hagytok. Elhiszitek, hogy majd eljön az „égi-mennyegző” ahova az angyalok maguk visznek el titeket hintón, ha eljön az ideje. Elhiszitek, hogy 10-15 évet kell ölbe tett kézzel várnotok arra, hogy alkalmasak lehessetek egy lélektársi egységre. Elhiszitek, hogy a léleknek, akik vagytok van egy másik fele, ami ki lett belőletek szakítva valahol, valamikor, és amíg azzal nem egyesültök, nem lesztek rendben. Elhiszitek, hogy ti mindent jól csináltok, csak a másikkal van mindig a baj, aki elmenekül és „nincs felébredve”.  És csak a Jóisten tudja mi minden mást képesek vagytok elfogadni, a legkisebb kétség nélkül….

De amikor kijön egy írásom vagy előadásom a való világról, a valós történésekről, létező problémákról, konkrét helyzetekről, annak okairól és azok KÉZZELFOGHATÓ megoldásairól, akkor támadtok, vitatkoztok és hitetlenkedtek 🙂

Mintha nem is rólatok szólna. Mintha nem írnám le tűpontosan azt amin átmentek, amit éreztek, amitől szenvedtek. Mintha nem a Földön élnétek.

Minden gyakorlati tanácsom, amely józan paraszti ésszel is logikus, könnyen érthető, és életszerű, ellenkezést tud kiváltani, de a sok szíriuszi magyarázat az X-edik dimenzióról, az OK, az hihető, elfogadható és rendben van… Bár nem érthető, és semmire nem jó, mert nem működik, de hát a lélektársi kapcsolatok úgyis olyan misztikusak ugyebár… és, ha nem értitek, akkor legalább nem kell vele nyűglődni… 

A tündérmese nyilván vonzóbb, mint a tényekkel való szembenézés. És a spri-csiribiri magyarázatokkal jó el lehet altatni az őszinteséget, hogy legalizálódjon a hamis egó…  De akkor meg mire a sértődés, ha azt mondom, hogy manapság FÉRFIAK és NŐK helyett, királyfik és hamupipőkék  próbálják a meséjüket valóra váltani??

Ha azt mondom, hogy először fel kellene nőni, éretté és alkalmassá válni ahhoz, hogy egységről vagy egyáltalán bármilyen működő férfi-nő kapcsolatról beszélni lehessen.

És, ha valaki nem tudja hogyan működtesse a kapcsolatát, akkor őszinte érdeklődés és tanulás helyett, miért a vitatkozás, észosztás, cáfolat és támadás a reakció??

Miért az a sok millió hisztis királykisasszony, és miért az a sok millió papucs férfi, aki teremtés helyett életcélként nem tud mást kitűzni, mint elnyerni, és mindenáron megtartani a hisztis királylányok kezét??  Akkor MIÉRT nem működnek a férfi-nő kapcsolatok, ha nem igaz, amit leírok??

Nem azzal van baj, ha valakinek másfajta véleménye van, hanem azzal, ha azt a véleményt HITELES  TUDÁS NÉLKÜL FORMÁLJA !!!

Illetve baj azzal sincs, csak éppen nem vezet sehova… csak körbe-körbe.

Változz, változtass!

Kérj konzultációs időpontot

3 + 13 =

További elérhetőségeink

Messenger:
Jankovics Anikó
Forgó Zsolt

Email:
info[kukac]lelektarsdinamika.hu

Skype:
Lélektárs Dinamika

Facebook oldalak

IKERLÁNG ÉS LÉLEKTÁRS DINAMIKA

FÉRFI-NŐ DINAMIKA, sémák és valóság

FÉRFI-NŐ DINAMIKA, sikerek és tapasztalatok