Referenciák
Referenciák
Nincsenek véletlenek! Az sem, hogy elkövettem megannyi kapcsolati hibát az életemben. Anikó megmutatta Számomra a helyes utat! Őszintesége, hitelessége, szakmaisága egyedülálló a mai ‘spiripiacon’! Minden kofát megjártam, azonban Ő volt az egyedüli, aki helyretette Bennem, hogy hol van a Nő és hol a Férfi a kapcsolatban! A kapcsolatoknak igenis van egy dinamikája, és mindkét félnek pontos helye és szerepe! Ez hozott Számomra óriási és fájdalmas megértést! Hálás vagyok Anikó!
Timi
Nagyon hosszú ténfergés és szenvedés után találtam rá (már nem is tudom milyen “véletlen” folyamán) Anikóra. A mindenféle tanácsadókban és gyógyítókban igencsak megcsappant bizalmam utolsó sóhaját adtam Neki, amit aztán sikeresen fel is élesztett halottaiból. Igen erös érzésekkel és egy mások által félrediagnosztizált lelki kapcsolattal szöszmötöltem már lassan három éve és Anikó praktikus tanácsainak és rám vonatkozó kijelentéseinek következtében végre átbillentem azon a pontom, ameddig mindig is irtóztam elmenni. Anikó legfontosabb tanácsa a hókuszpókusz helyett, hogy beküld minket a csatába. Ezért örök életemre hálás leszek neki, mert ha nem néz rám szeretettel teli szigorral és mondja, hogy “rajtad áll minden, mozogjál már Bogikám”, akkor még évekig hülyitem magam a nappalim biztos és realitásmentes árnyékából. Most ott tartok, hogy minden napom mosolyogva kezdem és zárom, boldog vagyok a felismerés következtében létrejött lelki könnyedségtöl. Nagy hátizsák került le a vállamról. Egy percig sem kérdéses, hogy kivel beszélem meg a következö krízisem:)
Bogi
Mindig is erős késztetést éreztem, hogy kövessem a lelkem hangját. Életem egyik mélypontján kértem az angyalokat, hogy segítsenek megtalálni a megfelelő segítséget aki megerősíti a bennem zajló folyamatokat és további útmutatásul szolgál. Meg is érkezett hamarosan Anikó az életembe, egy írására bukkantam böngészés közben és úgy éreztem belül, hogy ő az, akivel meg kell, hogy osszam az érzéseimet. Ha Te is így érzed, akkor Anikó a megfelelő választás. A konzultáció során nagyon kedvesen és világosan elmondja, hogy hol jársz a folyamat során, mi és miért történik veled. Ha belül érzed a hívást, hogy beszélni szeretnél vele, mindenképpen tedd meg, mert hihetetlen változások indulnak el az életedben és végre kezedbe kaphatod azt a fáklyát, amely segít eligazodni életed labirintusában. Én ezt köszönöm neked Anikó és már nagyon várom a következő beszélgetésünket! Szeretettel:
Nagy Dalma
Párkapcsolati elakadás miatt kértem Anikó segítségét személyes konzultációban. Nagyon hálás vagyok hiteles, őszinte, pontos, alapos munkájáért, amivel feltárta az előttem álló akadályokat, és gyakorlati megoldást nyújtott az elakadásomra. Türelmesen körūltekintően és részletesen magyarázta el nekem azt, hogy hol vagyok a lelki fejlődésem útjan. Min és hogyan tudok változtatni es meghatároztuk a helyes irányt és a célt . Ennek következtményeként letisztultak a gondolataim tisztán látom, hogy mi a dolgom mit tegyek .. 🙂 Anikó tapasztalata, tudása és hitelessége hatalmas segítség minden léleknek, aki elakad az útján. Öszintén ajánlom mindenkinek Anikó konzultációját.
Juli
Másfél éves vakon tapogatózás és szenvedés után, Isteni sugallatra találtam Anikóra, „a megmentőmre”. Én is, mint sokan mások, több segítőt is igénybe vettem. Ennek az lett az eredménye, hogy “őskáosz” kezdett eluralkodni bennem. Pedig minden helyzetben mindig tudtam mit akarok és hogyan. De most ez egy különleges volt, mely „fogságban tartott”, megtorpantam, nem találtam a helyem, az utam, még ha a célom kristálytisztán meg is fogalmazódott bennem, a gyakorlati kivitelezés, sehogy nem akart eredményre vezetni. De a konzultációt követően tisztán és világosan megértettem a megérzéseim valódi okát, bíztam Anikó hihetetlen tudásában, tapasztalatában. Ma is hiszem, és bízom abban, hogy az „ő szárnyai” alatt megtalálom azt a férfi-női EGYSÉGET mely elvezet az oly nagyon vágyott cél felé. Hálás vagyok mindenért neki!!
Andi
A sok tévút és üresjárat után előkerült Anikó, aki megváltoztatta az életemet pozitív irányba. A kínok kínját éltem, de Anikó segítségével kitisztult minden. Többször és folyamatosan konzultálunk, mázsás súlyoktól szabadultam meg. Boldogan várom a fejleményeket, mert megértettem általa mindent. Már alig várom, hogy újra beszélhessek vele, mert az Ő segítségével haladok ezen a nagyon nehéz úton. Vetek, mert aratni szeretnék, még ha a vetés hosszú idő is lesz. <>
Anett
Anikó írásaira, csoportjára kb. 2 éve találtam rá, meggyőződésem szerint az Égiek küldték Nekem segítőként! Általa tudatosodott bennem min is megyek keresztül, hol tartok ezen a nehéz úton, amin elindultam/elindultunk. Sokáig csak olvastam az írásait, próbáltam megérteni és utána a gyakorlatban is hasznosítani. Egy idő után azonban kissé elveszettnek találtam magam, nem tudtam épp mi történik velem/velünk, amikor a személyes konzultációra jelentkeztem Hozzá! Anikó végtelenül türelmes, alázatos és szókimondó volt, helyretette bennem a kavarodást, végigbeszéltük az eddig megtett utat, mi miért történt és mi történik most a jelenben. Rengeteg gyakorlati tanácsot kaptam a teendőimre vonatkozóan. Anikó megerősített benne, hitet és erőt adott ahhoz, hogy tovább tudjam folytatni az utat. Leírhatatlan mennyit köszönhetek neki, nélküle biztos, hogy nem tartanék ott, ahol tartok. Hálás vagyok minden írásáért, minden tanácsáért és mindenkinek csak ajánlani tudom, ha elakadása van. És ami a legfontosabb; amiket mondd és ír és tanít, azok a gyakorlatban is működnek! Köszönök szépen mindent, számítok Rád a továbbiakban is!
Kata
24 órán belül jött az első visszajelzés, … és csak 48 óra kellett ahhoz, hogy szeretettel reagáljon, hallani és látni akarjon. Még sok munka van, mert totálisan szembe kell menjek azzal, amit eddig képviseltem, és módszeresen pusztítottam a kapcsolatunkat. De mióta veled beszéltem, sokkal nyugodtabb, odaadóbb, „nőbb” vagyok, és nagyon jó ezt megélni a sok évnyi „ámokfutás” után. Sokadszor is köszönöm neked 🙂
Adri
Kedves Anikó! Anno hosszas keresgélés és ,,tévutak” után bukkantam rá az általad vezetett csoportra, ahol azonnal rádöbbentem, hogy mennyire hitelesek, tiszták és egyenesek az írásaid. Szívből jönnek, saját megtapasztalások által, ezért felbecsülhetetlen értéket jelentenek azok számára, akik még csak most indultak el (vagy éppen megrekedtek valahol útközben) ezen a sokszor nehéz, de annál inkább csodálatos utazáson :)❤️
Eszter
Az ember életben egyszer eljön az a pillanat, amikor felülíródnak mind azok az elvek s célok, amik addig irányadóak voltak. Megszületik az a késztetés amely megérteti veled, hogy lélekként azonosulj magaddal… De ekkor elveszve érzed magad. Keresed a támaszt. Azt a stabil, hihetõ támaszt, ki tudod hogy nyílt egyszerûséggel felkarol és irányít, vezet. Nekem és sok másnak ez a lélek Anikó! Teljes önzetlenséggel kaptam, nap mint nap a csoportján keresztül a tudást és irányítást, ami a lelki kifejlõdésemhez vezetett! Köszönöm!
Zoltán
Jankovics Anikó, nagyon közvetlen, segítőkész, inspiráló, kiváló humorú. ❤️ Mindig ráérez, hogy hogyan tud a legjobban segíteni. ❤️ Mindig várom az írásait, tanításait❣️
Enikő
Kedves Anikó!
Sokszor adtál erőt, hogy elviseljem az elviselhetetlent. Máskor enyhítetted a bennem levő feszültségeket a helyzetek megértése által. Tetted ezt tiszta szívvel, őszintén és erős hittel! Hálás vagyok, hogy a segítségeddel óriási belső fejlődésen mentem keresztül!
Köszönettel: Hédi
Drága Anikó, életem, egyik legnehezebb időszakában fogtad meg a kezem virtuálisan. Segítségeddel, írásaiddal sikerült helyre tennem a dolgokat és visszatalálni a „rengetegből” a „tisztásra”.💖 Hálás köszönet érte!
Kriszti
Senki, de senki nem tudná olyan érthetően leirni, elmondani amin keresztül megyünk csak egy ilyen hiteles tanító, mint Te Anikó, aki maga is átélte mindazt, amit leír. Amióta bekerültem a csoportba sokat tanultam, más emberré váltam…mertem szeretni…merek szeretni Anikó… Mindig, mikor a legnagyobb szükségem volt rá, akkor jött egy-egy írásod, ami nagy segítségemre volt… Köszönöm azt a rengeted időt és energiát, amit a mi segítségünkre forditasz… De ehhez kevés a szó…
Annamária
Leírom, ami most eszembe jutott, és használd kedved szerint, Anikó. Többiek már sok mindent leírtak előttem. Az oldalon általad megosztott tudásról ez jutott eszembe: Ha a világ kávé lenne, Te lennél a cukor benne💜
Viktória
Anikó, nagyon sokat jelentettek az írásaid egy olyan élethelyzetben számomra, amikor én sem tudtam, hogy mi az, ami történik velem. Olyanok voltak az írásaid, mint a jelzőfény: mutatták az utat, segítettek a tisztánlátásban. Köszönöm az önzetlen segítségedet, hálás vagyok érte .🤗😊
Edit
Módszerem: megérteni a helyzeted, egyértelmű döntést hozni, kijelölni a konkrét céljaidat és megtenni a szükséges lépéseket, célod eléréséért.
Változz, változtass!
Kérj konzultációs időpontot
(Consultations are available in English, as well.)
További elérhetőségeink
Messenger:
Jankovics Anikó
Forgó Zsolt
Email:
info[kukac]lelektarsdinamika.hu
Skype:
Lélektárs Dinamika
Facebook oldalak